Hoppa till sidans innehåll

2017/2018


SAIF och SHB Stödförenings slutdragningslista 2018-03-24

Vinst 1 – 100                           Lottnr                        Vinnare

Vinst nr 1   3000 kr

70

Per Olof Olsson Dybäck 4186  Skivarp

Vinst nr 2   1500 kr

23

Signe Malmborg Näckrosvägen 10  Skurup

Vinst nr 3     500 kr

96

Gull Britt Grahn  Rödhakevägen 59  Skurup

Vinst nr 4     500 kr

26

Bengt Lindblad  Per Henriksgatan 24 Skurup

Vinst nr 5     500 kr

40

Sven Persson Rödhakevägen 49  Skurup

Vinst nr 6     500 kr

19

Inger Wikdahl-Lööw Mossby 216 Skurup

Vinst 101 – 200

Vinst nr 1   3000 kr

173

Martin Sjöberg Glasförgyllaren 68  Staffanstorp

Vinst nr 2   1500 kr

170

Tobias Larsson Andvägen 7  Skurup

Vinst nr 3     500 kr

163

Verner Schönning Flensburgsgatan 5 Malmö

Vinst nr 4     500 kr

153

Gunhild Nehlin  Bussjö 305-21  Ystad

Vinst nr 5     500 kr

135

Danne Stråhed  Almaröd 223  Skivarp

Vinst nr 6     500 kr

127

L  Mårtensson Rödhakevägen 33  Skurup

Vinst 201 – 300

Vinst nr 1   3000 kr

295

Eva Lena Sjöstedt Lindvägen 5  Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

216

Rigmor Nilsson Svågertorpsvägen 49  Malmö

Vinst nr 3     500 kr

255

Jonas Elmer Partisanvägen 8  Skurup

Vinst nr 4     500 kr

213

Ingegärd Aglinger  Snickargatan 1  Skurup

Vinst nr 5     500 kr

239

Ingmar Olsson Larsgatan 2  Skurup

Vinst nr 6     500 kr

256

T Jönsson Södergatan 41  Skurup

Vinst 301 - 400

Vinst nr 1   3000 kr

392

Gun-Britt Jelvemark Skomakargatan 9  Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

398

Tina Nilsson Mårtensgatan 3  Skurup

Vinst nr 3     500 kr

340

Henry Jönsson Jakobsgatan 4 Skurup

Vinst nr 4     500 kr

326

Agne Zaar Fiskaregatan 20  Skurup

Vinst nr 5     500 kr

301

Bo Andersson  Hornsgatan 4B Skurup

Vinst nr 6     500 kr

319

Ingvar Hansson Mossby 8:24  Skivarp

Vinst 401 - 500

Vinst nr 1   3000 kr

401

Inger Nilsson  Syrenvägen 22  Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

415

Carina Friborg  Ö Gränsgatan 9  Skurup

Vinst nr 3     500 kr

409

Bero AB K.A.B.J  Örnvägen 8-12  Skurup

Vinst nr 4     500 kr

422

Viveka Ekelund Lilla Dammgatan 3A  Skurup

Vinst nr 5     500 kr

489

Åke Johnsson Maskingatan 15A  Ystad

Vinst nr 6     500 kr

411

Jörgen Andersson Storkvägen 5 Skurup

Vinst 501 - 600

Vinst nr 1   3000 kr

512

Magnus Månsson Magdalenagatan 11  Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

598

Ann-Charlotte  Söderling  Pionvägen 9 Trelleborg

Vinst nr 3     500 kr

592

M Nilsson Lärargatan 19  Trelleborg

Vinst nr 4     500 kr

552

I Nordström Lars Mårtens väg 19  Rydsgård

Vinst nr 5     500 kr

560

Ann Christin Nilsson Andreasgatan 3  Skurup

Vinst nr 6     500 kr

593

Ann Christin Jönsson Mårtensgatan 17  Skurup

Vinst 1 – 600

Vinst nr 1   10.000 kr

385

Pia/ Susanne Göransson Tegelbruksgatan  Skurup

Uppdaterad: 02 APR 2018 13:13 Skribent: Ulf Holmström
Epost: Adressen Gömd

Ungdomsidrotten2

Action Sport + Work

Adress:
Skurups Handboll
Box 180
274 24Skurup

Besöksadress: (karta)
Vaktgatan, 274 34 Skurup

Telefon:
076 - 80 43 370

E-post:
This is a mailto link

 

 

Huvudsponsorer:


Hans Anders 

ICA

18295_mynt

 

 


Länksamling:

Allt om handboll

HerrElit Handboll

Damhandboll

Postadress:
Skurups Handboll - Handboll
Box 180
27424 Skurup

Kontakt:
Tel: 0768043370
E-post: This is a mailto link

Se all info