Hoppa till sidans innehåll

2018/2019


         SAIF och SHB Stödförenings slutdragningslista 2019-03-30

 

Vinst 1 – 100                   Lottnr                        Vinnare

Vinst nr 1   3000 kr

80

Åke Persson            Hallonstigen 6C           Ystad

Vinst nr 2   1500 kr

16

Irene Hansson         Bofinksgatan 41           Vellinge

Vinst nr 3     500 kr

5

Jonas Gustavsson    Östergatan 24               Skurup

Vinst nr 4     500 kr

6

Håkan Buren           Magdalenagatan 5        Skurup

Vinst nr 5     500 kr

98

Jörgen Nilsson       Södergatan 64               Skurup

Vinst nr 6     500 kr

59

Bert Inge Axelsson Ölöv                             Skivarp

Vinst 101 – 200

Vinst nr 1   3000 kr

151

Henrik Evander        Sandåkra                     Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

143

Jim Hansson            Kjellsgatan 22            Malmö

Vinst nr 3     500 kr

178

Kjell Lööv                Skurup 12                   Skurup   

Vinst nr 4     500 kr

123

Magnus Wallström  Almaröd 161              Skivarp

Vinst nr 5     500 kr

193

Robert Sandqvist     Bruksgatan 4              Skurup

Vinst nr 6     500 kr

141

Leif Knutsson          JörgenKrabbesg 3      Ystad

Vinst 201 – 300 

Vinst nr 1   3000 kr

201

Siv Andersson          Jakobsgatan 2            Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

265

KentLindahl             Bellevuevägen 7C     Ystad

Vinst nr 3     500 kr

266

Jan Olof Olsson       Stattenagatan 14         Skurup  

Vinst nr 4     500 kr

264

Magnus Lund            Sturegatan 1               Ystad          

Vinst nr 5     500 kr

284

Kenneth Palmfält     Tegelgatan 3               Skurup

Vinst nr 6     500 kr

210

Sören Paugh             Rapphönestigen 38     Skurup

Vinst 301 - 400 

Vinst nr 1   3000 kr

356

Ulrika Tall                Käglinge Bygata 15    Oxie

Vinst nr 2   1500 kr

380

Christin Österberg   Smultrongatan 49       Lomma

Vinst nr 3     500 kr

370

Birgitta Svensson     V Storgatan 20            Rydsgård

Vinst nr 4     500 kr

338

Inga Lill Olofsson   Vendelsfridsgatan 5    Malmö

Vinst nr 5     500 kr

315

Anders Nilsson         Svenstorpsgården       Skurup

Vinst nr 6     500 kr

365

Eve Bergman            Kolonivägen 6            Skivarp 

Vinst 401 - 500 

Vinst nr 1   3000 kr

433

Karl Einar Persson   Organistgatan 2          Svedala

Vinst nr 2   1500 kr

461

Agne Malmborg       Näckrosvägen 10       Skurup

Vinst nr 3     500 kr

439

Bengt Thomasson     Örnvägen 12              Skurup

Vinst nr 4     500 kr

471

Carin Nilsson            Enskiftesgatan 92      Skurup

Vinst nr 5     500 kr

408

Solveig Lindblad      Per Henriksgat. 24     Skurup

Vinst nr 6     500 kr

428

Hans I Persson          Svaneholmsväg. 5     Skurup

Vinst 501 - 600 

Vinst nr 1   3000 kr

570

Dan Ekroth                Smedgatan 36           Skurup

Vinst nr 2   1500 kr

506

Jytte Fröberg              Bygatan 22               Skurup

Vinst nr 3     500 kr

572

Jöns Erik Svensson    Långgatan 53            Skurup

Vinst nr 4     500 kr

595

Christina Stedt            S Svealandsgatan 6   Skurup

Vinst nr 5     500 kr

511

Fam. Henri Weberg   PerHenriksgatan 8    Skurup

Vinst nr 6     500 kr

554

Roland Sjöholm        Örnvägen 1                Skurup

Vinst 1 – 600

Vinst nr 1   10.000 kr

191

Stig Hulten                 V Gränsgatan 12       Skurup

 

Uppdaterad: 02 MAJ 2019 16:37 Skribent: Ulf Holmström
Epost: Adressen Gömd

Ungdomsidrotten2

Action Sport + Work

Adress:
Skurups Handboll
Box 180
274 24Skurup

Besöksadress: (karta)
Vaktgatan, 274 34 Skurup

Telefon:
076 - 80 43 370

E-post:
This is a mailto link

 

 

Huvudsponsorer:


Hans Anders 

ICA

18295_mynt

 

 


Länksamling:

Allt om handboll

HerrElit Handboll

Damhandboll

Postadress:
Skurups Handboll - Handboll
Box 180
27424 Skurup

Kontakt:
Tel: 0768043370
E-post: This is a mailto link

Se all info