Hoppa till sidans innehåll

Resultat & Tabeller

Välj säsong:

Välj serie:

F10 C SkHF

Kommande matcher
Tid Match Arena
Sön 2020-10-11 13:30 HF Limhamn - Ystads IF HF F10 Vit Geijerskolan
14:15 Veberöds HK - HK Malmö Idalahallen
14:15 IFK Ystad HK Röd - Kävlinge HK F9 Korsbackahallen A
14:30 Ystads IF HF F10 Vit - Skurups Handboll Geijerskolan
15:15 IK Sund F10 2 - Stavsten HK Ungdom Idalahallen
15:15 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - IFK Ystad HK Röd Korsbackahallen A
15:30 Skurups Handboll - HF Limhamn Geijerskolan
16:15 IK Sund F10 2 - HK Malmö Idalahallen
16:15 Kävlinge HK F9 - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Korsbackahallen A
17:15 Stavsten HK Ungdom - Veberöds HK Idalahallen
Lör 2020-10-24 10:00 Veberöds HK - Kävlinge HK F9 Fågelbäcksskolan
10:30 HK Malmö - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Lindängens SH
11:00 Stavsten HK Ungdom - HF Limhamn Fågelbäcksskolan
11:30 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - Ystads IF HF F10 Vit Lindängens SH
12:00 HF Limhamn - Veberöds HK Fågelbäcksskolan
12:30 Ystads IF HF F10 Vit - HK Malmö Lindängens SH
12:30 IK Sund F10 2 - IFK Ystad HK Röd Norrehedshallen
13:00 Kävlinge HK F9 - Stavsten HK Ungdom Fågelbäcksskolan
13:30 IFK Ystad HK Röd - Skurups Handboll Norrehedshallen
14:30 Skurups Handboll - IK Sund F10 2 Norrehedshallen
Lör 2020-11-07 00:00 HK Malmö - IFK Ystad HK Röd Ystad Arena
00:00 IFK Ystad HK Röd - HF Limhamn Ystad Arena
00:00 HF Limhamn - HK Malmö Ystad Arena
Sön 2020-11-08 09:30 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - Stavsten HK Ungdom Geijerskolan
10:00 Kävlinge HK F9 - Ystads IF HF F10 Vit Ystad Arena A2
10:30 Skurups Handboll - Veberöds HK Geijerskolan
11:00 Ystads IF HF F10 Vit - IK Sund F10 2 Ystad Arena A2
11:30 Stavsten HK Ungdom - Skurups Handboll Geijerskolan
12:00 IK Sund F10 2 - Kävlinge HK F9 Ystad Arena A2
12:30 Veberöds HK - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Geijerskolan
Lör 2020-11-21 13:30 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - HF Limhamn Geijerskolan
14:45 HF Limhamn - IK Sund F10 2 Geijerskolan
16:00 IK Sund F10 2 - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Geijerskolan
Sön 2020-11-22 14:15 Veberöds HK - IFK Ystad HK Röd Idalahallen
15:15 Stavsten HK Ungdom - Ystads IF HF F10 Vit Idalahallen
16:15 IFK Ystad HK Röd - Stavsten HK Ungdom Idalahallen
17:15 Ystads IF HF F10 Vit - Veberöds HK Idalahallen
Lör 2020-11-28 12:00 Veberöds HK - IK Sund F10 2 Norrehedshallen
13:00 HK Malmö - Stavsten HK Ungdom Norrehedshallen
14:00 Stavsten HK Ungdom - Veberöds HK Norrehedshallen
15:00 IK Sund F10 2 - HK Malmö Norrehedshallen
Sön 2020-11-29 10:00 Kävlinge HK F9 - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Norreportskolan
11:00 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - IFK Ystad HK Röd Norreportskolan
12:00 IFK Ystad HK Röd - Kävlinge HK F9 Norreportskolan
12:00 HF Limhamn - Ystads IF HF F10 Vit Skurups Sparbank Arena
13:00 Skurups Handboll - HF Limhamn Skurups Sparbank Arena
14:00 Ystads IF HF F10 Vit - Skurups Handboll Skurups Sparbank Arena
Lör 2020-12-12 10:00 Veberöds HK - Kävlinge HK F9 Fågelbäcksskolan
11:00 Stavsten HK Ungdom - HF Limhamn Fågelbäcksskolan
11:00 Skurups Handboll - IK Sund F10 2 Skurups Sparbank Arena
12:00 IFK Ystad HK Röd - Skurups Handboll Skurups Sparbank Arena
12:00 HF Limhamn - Veberöds HK Fågelbäcksskolan
13:00 Kävlinge HK F9 - Stavsten HK Ungdom Fågelbäcksskolan
13:00 Ystads IF HF F10 Vit - HK Malmö köpingebrohallen
13:00 IK Sund F10 2 - IFK Ystad HK Röd Skurups Sparbank Arena
14:00 HK Malmö - IFK Malmö HF F10/2010 Gul köpingebrohallen
15:00 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - Ystads IF HF F10 Vit köpingebrohallen
Sön 2020-12-20 09:00 HK Malmö - Kävlinge HK F9 Korsbackahallen A
10:00 Skurups Handboll - HK Malmö Korsbackahallen A
11:00 Kävlinge HK F9 - Skurups Handboll Korsbackahallen A
Lör 2021-01-16 13:30 Veberöds HK - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Geijerskolan
14:00 Ystads IF HF F10 Vit - IK Sund F10 2 Norrehedshallen
14:30 Stavsten HK Ungdom - Skurups Handboll Geijerskolan
15:00 Kävlinge HK F9 - Ystads IF HF F10 Vit Norrehedshallen
15:30 Skurups Handboll - Veberöds HK Geijerskolan
16:00 IK Sund F10 2 - Kävlinge HK F9 Norrehedshallen
16:30 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - Stavsten HK Ungdom Geijerskolan
Sön 2021-01-17 14:30 HF Limhamn - HK Malmö Geijerskolan
15:30 HK Malmö - IFK Ystad HK Röd Geijerskolan
16:30 IFK Ystad HK Röd - HF Limhamn Geijerskolan
Lör 2021-01-23 13:00 HK Malmö - Kävlinge HK F9 Söderkulla Sporthall
14:00 Kävlinge HK F9 - Skurups Handboll Söderkulla Sporthall
15:00 Skurups Handboll - HK Malmö Söderkulla Sporthall
Sön 2021-01-24 10:00 Stavsten HK Ungdom - Ystads IF HF F10 Vit Ystad Arena B
11:00 IFK Ystad HK Röd - Stavsten HK Ungdom Ystad Arena B
12:00 Ystads IF HF F10 Vit - Veberöds HK Ystad Arena B
13:00 Veberöds HK - IFK Ystad HK Röd Ystad Arena B
13:30 HF Limhamn - HK Malmö Geijerskolan
14:30 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - IK Sund F10 2 Geijerskolan
15:30 IK Sund F10 2 - HF Limhamn Geijerskolan
Lör 2021-02-06 09:00 Kävlinge HK F9 - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Korsbackahallen A
10:00 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - IFK Ystad HK Röd Korsbackahallen A
11:00 IFK Ystad HK Röd - Kävlinge HK F9 Korsbackahallen A
11:00 Ystads IF HF F10 Vit - Skurups Handboll Skurups Sparbank Arena
12:00 HF Limhamn - Ystads IF HF F10 Vit Skurups Sparbank Arena
13:00 Skurups Handboll - HF Limhamn Skurups Sparbank Arena
Sön 2021-02-07 09:30 Veberöds HK - HK Malmö Lindängens SH
10:30 Stavsten HK Ungdom - IK Sund F10 2 Lindängens SH
11:30 HK Malmö - Stavsten HK Ungdom Lindängens SH
12:30 IK Sund F10 2 - Veberöds HK Lindängens SH
Lör 2021-02-27 10:00 Veberöds HK - Kävlinge HK F9 Fågelbäcksskolan
11:00 Stavsten HK Ungdom - HF Limhamn Fågelbäcksskolan
12:00 HF Limhamn - Veberöds HK Fågelbäcksskolan
13:00 Kävlinge HK F9 - Stavsten HK Ungdom Fågelbäcksskolan
Sön 2021-02-28 10:00 IK Sund F10 2 - IFK Ystad HK Röd Ystad Arena
11:00 IFK Ystad HK Röd - Skurups Handboll Ystad Arena
12:00 Skurups Handboll - IK Sund F10 2 Ystad Arena
Lör 2021-03-06 09:00 Ystads IF HF F10 Vit - HK Malmö Ystad Arena
10:00 HK Malmö - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Ystad Arena
11:00 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - Ystads IF HF F10 Vit Ystad Arena
Sön 2021-03-14 12:00 Kävlinge HK F9 - Ystads IF HF F10 Vit Korsbackahallen A
12:45 Veberöds HK - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Veberödshallen
13:00 Ystads IF HF F10 Vit - IK Sund F10 2 Korsbackahallen A
13:30 HF Limhamn - HK Malmö Geijerskolan
13:45 Stavsten HK Ungdom - Skurups Handboll Veberödshallen
14:00 IK Sund F10 2 - Kävlinge HK F9 Korsbackahallen A
14:30 HK Malmö - IFK Ystad HK Röd Geijerskolan
14:45 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - Stavsten HK Ungdom Veberödshallen
15:30 IFK Ystad HK Röd - HF Limhamn Geijerskolan
15:45 Skurups Handboll - Veberöds HK Veberödshallen
Lör 2021-03-27 10:00 Veberöds HK - IFK Ystad HK Röd Fågelbäcksskolan
11:00 Stavsten HK Ungdom - Ystads IF HF F10 Vit Fågelbäcksskolan
12:00 Ystads IF HF F10 Vit - Veberöds HK Fågelbäcksskolan
13:00 IFK Ystad HK Röd - Stavsten HK Ungdom Fågelbäcksskolan
Sön 2021-03-28 11:00 Skurups Handboll - HK Malmö Skurups Sparbank Arena
12:00 Kävlinge HK F9 - Skurups Handboll Skurups Sparbank Arena
12:30 IK Sund F10 2 - IFK Malmö HF F10/2010 Gul Norrehedshallen
13:00 HK Malmö - Kävlinge HK F9 Skurups Sparbank Arena
13:30 IFK Malmö HF F10/2010 Gul - HF Limhamn Norrehedshallen
14:30 HF Limhamn - IK Sund F10 2 Norrehedshallen

Informationen hämtas från Svenska Handbollförbundets Tävlingsadministration.

Postadress:
Skurups Handboll - Handboll
Box 180
27424 Skurup

Kontakt:
Tel: 0768043370
E-post: This is a mailto link

Se all info